social media marketing

Social Media Marketing

Jak zdobyć nowych fanów i przyciągnąć ich uwagę? Nie wystarczy sama obecność w mediach społecznościowych, potrzeba zaangażowania, a takie gwarantuje Weblogistics.

Nasi eksperci od social media marketingu mogą pomóc ustalić Twoje nowe cele biznesowe, określić grupy docelowe, tworzyć i dzielić się niezwykle atrakcyjnymi treściami oraz zintegrować Twoje media socjalne ze wszystkimi innymi aspektami obecności Twojej firmy w sieci. Nie wystarczy sama obecność w mediach społecznościowych, potrzeba zaangażowania, a takie gwarantuje Weblogistics.

Być może nie jesteś obecny na żadnym kanale mediów społecznościowych. Ba! Być może nawet poczytujesz to za swój „sukces”. Jeśli nie zakładałeś do tej pory firmowego konta na Facebooku lub jakiegokolwiek innym kanale w social media, bo bałeś się, że ludzie mogą napisać coś złego o Twojej firmie, to ta obawa nie ma sensu. Przecież ludzie i tak już piszą o Twojej firmie i nie zawsze dobrze. Jednak dlatego, że nie odpowiadasz na te negatywne komentarze i opinie, to nie dość, że pozostawiasz je w sieci, to te złe opinie być może przekonują również innych ludzi.

Zastanów się, ilu Twoich fanów jest zaangażowanych? Ile osób klika w „Lubię to”, komentuje lub udostępnia treści, które publikujesz? Zazwyczaj robi to zaledwie 6% osób! Jest to niewyobrażalnie mało, jednak statystyka jest nieubłagana! Dzisiejsze social media cierpią na brak więzi, zainteresowania, zaangażowania fanów na fanpagach firmowych - wiemy jak to zmienić.

Niezależnie od tego, czy jesteś już w mediach społecznościowych, czy dopiero zastanawiasz się nad poznaniem tego kanału komunikacji z Kientem - aby działać szybciej, łatwiej, taniej lub nawet za darmo (i skutecznie!) potrzebujesz sprawdzonej wiedzy, a w tym pomoże Ci Weblogistics. Tworzymy i administrujemy konta socjalne naszych klientów, przy okazji wspomagając tym działania SEO docelowej strony firmowej! Konta socjalne to bardzo dobra forma reklamy i doskonały sposób na przyciągnięcie nowych klientów, jak i utrzymanie obecnych.

Administracja profilem

Zadbamy o rozpoznawalność Twojej marki. Wykreujemy pożądany wizerunek prowadzonej przez Ciebie firmy poprzez sprofilowany fanpage i odpowiedni content. W tym celu wykorzystamy wszelkie możliwości, jakie daje pod względem reklamy na największych portalach społecznościowych.

Ogłoszenia sponsorowane

Oferujemy profesjonalne prowadzenie kampanii reklamowej Twojej firmy poprzez Facebook i Instagram - dopasowujemy ogłoszenia banerowe dla Twojego targetu.

Pre-roll

Reklama w postaci krótkich filmów reklamowych, bardzo atrakcyjne warunki cenowe stosunkowo do mocy przekazu. Idealna forma reklamy dla firm, które pragną aby ich marka stała się rozpoznawalna.

Opinie Klientów

W czym możemy pomóc?

Napisz a my przygotujemy najkorzystniejszą analizę kampanii marketingowej Socjal Media, dostosowanej do Twoich potrzeb.

Fields marked with an * are required

Nasze projekty