CZYM SĄ social media ?

Social Media, czyli Media Społecznościowe stworzyły całkiem nowe możliwości pozwalające na nowoczesne podejście do komunikacji na linii Konsument – Marka.

Nie bez powodu mówi się, że jeżeli nie ma Cię w mediach społecznościowych, to nie istniejesz. Kilka lat temu stwierdzenie to dotyczyło wyłącznie jednostek, jednakże obecnie zdecydowanie do tej teorii można odnieść również przedsiębiorców oraz firmy. Jeżeli firma nie ma swoich profili w Social Media, to wiele osób, dla których owe media są cennym źródłem informacji nigdy się o niej nie dowie.

czemu wybrać Weblogistics

Jak zdobyć nowych fanów i przyciągnąć ich uwagę? Nie wystarczy sama obecność w mediach społecznościowych, potrzeba zaangażowania, a takie gwarantuje Weblogistics. Nasi eksperci od social media marketingu mogą pomóc ustalić Twoje nowe cele biznesowe, określić grupy docelowe, tworzyć i dzielić się niezwykle atrakcyjnymi treściami oraz zintegrować Twoje media socjalne ze wszystkimi innymi aspektami obecności Twojej firmy w sieci.

social media marketing
Facebook i Instagram
Ogłoszenia sponsorowane Oferujemy profesjonalne prowadzenie kampanii reklamowej Twojej firmy poprzez Facebook i Instagram - dopasowujemy ogłoszenia banerowe dla Twojego targetu.
YouTube Pre-roll
Reklama w postaci krótkich filmów reklamowych emitowanych na YouTube, bardzo atrakcyjne warunki cenowe stosunkowo do mocy przekazu. Idealna forma reklamy dla firm, które pragną aby ich marka stała się rozpoznawalna.
Administracja profilem
Zadbamy o rozpoznawalność Twojej marki. Wykreujemy pożądany wizerunek prowadzonej przez Ciebie firmy poprzez sprofilowany fanpage i odpowiedni content. W tym celu wykorzystamy wszelkie możliwości, jakie daje pod względem reklamy na największych portalach społecznościowych.

Media Społeczościowe:
Facebook i Instagram.

Oferujemy profesjonalne prowadzenie kampanii reklamowej Twojej firmy poprzez Facebook i Instagram.

LUBIĘ TO!

Nie wystarczy sama obecność w mediach społecznościowych, potrzeba zaangażowania, a takie gwarantuje Weblogistics. Zastanów się, ilu Twoich fanów jest zaangażowanych? Ile osób klika w „Lubię to”, komentuje lub udostępnia treści, które publikujesz? Zazwyczaj robi to zaledwie 6% osób! Jest to niewyobrażalnie mało, jednak statystyka jest nieubłagana! Dzisiejsze social media cierpią na brak więzi, zainteresowania, zaangażowania fanów na fanpagach firmowych – nasza firma wie jak to zmienić.

polub Weblogistics

Niezależnie od tego, czy jesteś już w mediach społecznościowych, czy dopiero zastanawiasz się nad poznaniem tego kanału komunikacji z Kientem – aby działać szybciej, łatwiej, taniej lub nawet za darmo (i skutecznie!) potrzebujesz sprawdzonej wiedzy, a w tym pomoże Ci Weblogistics. Tworzymy i administrujemy konta socjalne naszych klientów, przy okazji wspomagając tym działania SEO docelowej strony firmowej! Konta socjalne to bardzo dobra forma reklamy i doskonały sposób na przyciągnięcie nowych klientów, jak i utrzymanie obecnych.

Agencja interaktywna warszawa
Dzisiejsze social media cierpią na brak więzi, zainteresowania, zaangażowania fanów na profilach firmowych – Weblogistics wie jak to zmienić,
gwarantujemy bezpłatną wycenę.

Nowe cele biznesowe

Jak zdobyć nowych fanów i przyciągnąć ich uwagę? Nie wystarczy sama obecność w mediach społecznościowych, potrzeba zaangażowania, a takie gwarantuje Weblogistics. Nasi eksperci od social media marketingu mogą pomóc ustalić Twoje nowe cele biznesowe, określić grupy docelowe, tworzyć i dzielić się niezwykle atrakcyjnymi treściami oraz zintegrować Twoje media socjalne ze wszystkimi innymi aspektami obecności Twojej firmy w sieci. Nie wystarczy sama obecność w mediach społecznościowych, potrzeba zaangażowania, a takie gwarantuje Weblogistics.

Marcin Skalski
CEO & Founder

Jako założyciel i właściciel firmy Weblogistics, podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem pod wysokim poziomem jakości oferowanych przez nas usług.

Oceń naszą Firmę
+48512732250

WSPÓŁPRACA = PARTNERSTWO

Naszą pracę opieramy na zasadach partnerstwa – dążymy do nawiązania z Klientem trwałej i pełnej wzajemnego zaufania relacji. Dzięki takiemu podejściu obie strony odnoszą korzyści, a satysfakcja naszych Klientów jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także gwarancją owocnej współpracy w przyszłości.

Presta Shop - prestashop - sklepy internetowe -budowa, tworzenie, wdrażanie, zakładanie, projektowanie

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

WEBLOGISTICS

Social Media, czyli Media Społecznościowe stworzyły całkiem nowe możliwości pozwalające na nowoczesne podejście do komunikacji na linii Konsument – Marka.

godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: zamknięte
Niedziela: zamknięte

siedziba firmy

Warszawa-Wesoła 05-077, ul. Korzeniowa 5/2
+48 512-732-250
Email: biuro.weblogistics@gmail.com

1 (20%) 1 vote