Zdobądź szczytowe
pozycje w Google
POZYCJONOWANIE

Agencja interaktywna Weblogistics oferuje skuteczne pozycjonowanie stron www, a co za tym idzie – wzrost sprzedaży i pozycję lidera w branży.

PRECYZJA
DOŚWIADCZENIE
ZAPLECZA
NARZĘDZIA
OPTYMALIZACJA
++
BACKLINKI
Dlaczego my?
ZAPLECZE FIRMOWE
Wartościowe linki zwrotne do Twojej strony www to klucz do sukcesu osiągnięcia wysokich pozycji w Google. Posiadamy firmowe zaplecze składające się z ponad 500 zadbanych stron internetowych z długą historią domen i systematyczną aktualizacją treści.
ZAPLECZE DEDYKOWANE
Oprócz korzystania z naszego firmowego zaplecza, jako jedna z niewielu firm na rynku budujemy również nowe zaplecze, tematycznie dedykowane wyłącznie stronie internetowej Klienta. Zaplecze jest przez nas stale administowane.
ZAPLECZE ZEWNĘTRZNE
Aby zwiększyć różnorodność linków zwrotnych płynących z zapleczy do strony internetowej Klienta, korzystamy również z wartościowych zapleczy firm partnerskich, gdzie dodajemy zarówno linki "follow", jak i "nofollow".
OPTYMALIZACJA SEO
W celu osiągnięcia wysokich wyników w Google, niezbędnym jest przeprowadzenie profesjonalnej i szczegółowej optymalizacji SEO witryny www Klienta. W ramach oferty pozycjonowania, optymalizacja strony jest bezpłatna.
Liczby w Praktyce
Pozycjonowanych Fraz

Tyle słów kluczowych systematycznie i efektywnie pozycjonujemy w Google dla naszych Klientów.

Pozycjonowanych Stron

Tyle pozycjonowanych stron www naszych Klientów może cieszyć się świetnymi wynikami w Google.

Optymalizacji SEO

Tyle profesjonalnych i skrupulatnych optymalizacji stron przeprowadziliśmy dla naszych Klientów.

Lat Doświadczenia

Nasz zespół to grupa najbardziej doświadczonych speców z dziedziny pozycjonowania stron www.

Prawda, że warto?
tworzenie stron internetowych
SZUMISIE
Szumiące Misie

Kiedy zaczynaliśmy na Polskim rynku, Weblogistics stworzyło dla nas piękną stronę internetową oraz podjęło się usługi pozycjonowania zakończonej sukcesem. Obecnie działamy już w 13 krajach na świecie a Weblogistics dalej promuje kochane przez wszystkie dzieci i ich rodziców – Szumisie.

Oceń naszą Firmę
budowa stron internetowych
PORADNIA CHORÓB STOPY
Ortopedia i Chirurgia

Firma Weblogistics wypromowała po 1 roku trwania naszej umowy ponad 50 słów kluczowych do ścisłego Top 5 w Google. Obecnie po 4 latach naszej współpracy pozycjonujemy już razem ponad 200 słów kluczowych i staliśmy się liderem w naszej branży na rynku internetowym.

Oceń naszą Firmę
tworzenie stron www
NUTRILABO
Witaminy i Suplementy

Wzrost sprzedaży o 250% powinien być najlepszą rekomendacją usługi pozycjonerskiej firmy Weblogistics. Zaczynaliśmy na rynku Polski, a obecnie z sukcesami działamy również na rynku Brytyjskim i Niemieckim, oczywiście przy współpracy z Weblogistics.

5 (100%) 1 vote
PROCES USŁUGI
1. Analiza

Jak wiadomo istnieją różne czynniki zmienne wpływające na metody usługi pozycjonowania witryny internetowej, jak m.in. tematyka strony, dobór słów kluczowych, dobór targetu, obszar usługi itd. Nasi specjaliści przygotowują dogłębną analizę oraz ofertę „uszytą na miarę” potrzeb Klienta.

2. Optymalizacja

Niezbędnym jest przeprowadzenie profesjonalnej i szczegółowej optymalizacji SEO witryny Klienta składającej się m.in. z zmniejszenia wagi strony, przyśpieszenia strony, poprawie kodu strony, aktualizacji contentu strony, dodania niezbędnych atrybutów poprawiających jakość SEO strony itd.

3. Linki Zwrotne

Dodawanie wyłącznie wartościowych linków zwrotnych do strony www naszego Klienta. Stosowane linki zwrotne zdobywamy z 4 źródeł: farma zapleczy firmowych, budowa tematycznego zaplecza dedykowanego, wynajem zapleczy zewnętrznych, zakup wysokiej jakości linków zwrotnych.

Pozycjonowanie Stron
Internetowych WWW

Aż 100% ankietowanych przez nas klientów, po pół roku współpracy z Weblogistics, wskazało odwiedziny z wyszukiwarki, jako najbardziej rentowną i skuteczną formę reklamy w Internecie.

Czy wiesz, że Twoja strona internetowa dosłownie nie istnieje w sieci bez odpowiedniego pozycjonowania? Obecność strony internetowej – będącej przecież wizytówką Twojej firmy – na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce gwarantuje przyrost liczby klientów oraz prestiżowy wizerunek lidera. Z uwagi na niezwykle dynamiczny rozwój sieci, bez pozycjonowania Twoją stronę odwiedzi niewielka ilość przypadkowych osób. Każdego dnia miliony osób przeszukują zasoby Internetu w poszukiwaniu produktów i usług takich jak Twoje, jednak aby mogły zapoznać się z Twoją ofertą, niezbędne jest właściwe i skuteczne pozycjonowanie. Zapewnia ono najwyższe lokaty w Google, wzrost liczby odwiedzin osób zainteresowanych Twoją działalnością, a docelowo – przyrost liczby nowych Klientów.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych to obecnie najefektywniejszy sposób reklamy dostępny na rynku. Celem podejmowanych działań jest umieszczenie strony www Twojej firmy na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce Google. Dzięki temu docierasz do tysięcy odbiorców korzystających z Internetu, ponosząc koszty zdecydowanie niższe niż w przypadku reklam telewizyjnych czy radiowych. Dlatego pozycjonowanie stron www to dzisiaj kluczowy element rozwoju każdego biznesu. Aktualne badania wskazują, że ponad 70% wszystkich wejść na strony www następuje z wyszukiwarki internetowej – po wpisaniu słów kluczowych opisujących produkt lub usługę, klienci trafiają bezpośrednio na Twoją ofertę.

Jeżeli pragniesz, aby Twoja strona internetowa znalazła się w pierwszej dziesiątce Google, to dobrze trafiłeś! Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron, które umożliwi osiągnięcie najwyższych pozycji w dużo krótszym czasie niż okres proponowany przez wiele innych firm. Co najważniejsze, usługa pozycjonowania stron internetowych realizowana przez najlepszych na rynku specjalistów z Weblogistics, stoi na najwyższym europejskim poziomie, dzięki czemu każde zaproponowane słowo i fraza zostaną nie tylko doprowadzone do prestiżowego Top 10 w Google, ale również do niedostępnego dla wielu firm SEO Top 5. Jesteśmy jedną z najlepszych firm w kraju oferujących pozycjonowanie stron internetowych. Posiadamy certyfikaty wysokiej jakości usług. Weblogistics to gwarantowane efekty, jeśli chodzi o pozycjonowanie! Naszą siedzibą jest Warszawa, ale usługi realizujemy na terenie całej Polski, a nawet Europy.

Obsługujemy zarówno duże i prężnie działające przedsiębiorstwa, jak i mniejsze firmy, stawiające pierwsze kroki w biznesie. Żadna tematyka nie stanowi dla nas problemu. Oprócz pozycjonowania krajowego, zajmujemy się również pozycjonowaniem lokalnym oraz pozycjonowaniem międzynarodowym.

Pamiętaj: Sama obecność w Internecie to nie wszystko – trzeba jeszcze dać się znaleźć potencjalnemu Klientowi. Dlatego niezbędne jest właściwe pozycjonowanie strony www, dostosowane do rodzaju prowadzonej działalności i potrzeb konkretnej firmy.

4 (80%) 4 votes