PRESTASHOP – SKLEP INTERNETOWY NA MIARĘ

PRESTASHOP – SKLEP INTERNETOWY
– BUDOWA, TWORZENIE, ZAKŁADANIE, PROJEKTOWANIE

Projektujemy, budujemy, tworzymy, wdrażamy i zakładamy sklepy internetowe dla platformy e-commerce –  PrestaShop. Tworzenie sklepów internetowych to złożony proces. W pierwszym etapie badamy cele biznesowe, ofertę, grupę docelową, branżę oraz konkurencję i przygotowujemy profesjonalną analizę projektu dedykowaną Twojej firmie. Następnie doradzamy, wskazując sprawdzone rozwiązania i technologie, które pozwolą skutecznie zrealizować Twoje wymagania.  Projektując design sklepu internetowego, troszczymy się zarówno o intuicyjność obsługi, jak i efekt wizualny – zapewniamy oryginalność koncepcji oraz maksymalną użyteczność. Wyobraź sobie własny sklep internetowy na Presta Shop, który pozwoli Ci rozwinąć swój biznes i osiągnąć sukces w branży e-commerce. Wypełnij jego wirtualne półki produktami, które wpiszą się w oczekiwania Twoich klientów. Nasz zespół specjalistów w zakresie tworzenia sklepów internetowych dla Presta Shop nada Twojej wizji niebanalny kształt i wzbogaci ją o najnowsze technologie. Napisz do nas, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego sklepu internetowego w Presta Shop.

 

Oprogramowanie PrestaShop to narzędzie pracy przystosowane dla firm zarówno z małym, jak i z dużym asortymentem produktów. Posiada wszelkie niezbędne funkcje, które musi posiadać profesjonalny sklep internetowy, by skutecznie pełnić swoją rolę dla kanału e-commerce. Po za tym, wiele dodatkowych opcji sprawi, że bez względu na branżę Twojej firmy, sklep internetowy oparty o Presta Shop będzie przystosowany do Twoich potrzeb i preferencji.

Wszystkie zbudowane przez nas sklepy internetowy oparte o Presta Shop wyposażone są w intuicyjny panel administracyjny do zarządzania platformą, która oprócz pełnej optymalizacji SEO jest niesamowicie funkcjonalna i estetyczna. PrestaShop nie ma przed nami tajemnic!

UWAGA! Przy podpisaniu umowy na budowę sklepu internetowego na PrestaShop przeprowadzamy całą optymalizację SEO bezpłatnie – miły ukłon w stronę naszych Klientów.

Panel Administracyjny 100%
Nowoczesny Design 100%
Funkcjonalność 100%
Optymalizacja SEO 100%

CO PROPONUJEMY?

PRESTASHOP I WIELE INNYCH
– SKLEPY INTERNETOWE

WooCommerce

WooCommerce jest potężną wtyczką eCommerce do WordPress-a, która pomoże ci sprzedawać wszystko czego zapragniesz.

MAGENTO 1 – 2

Magento jest platformą handlu internetowego, która oferuje wysoką kontrolę nad funkcjonalnością kanału online.

PRESTA SHOP

PrestaShop to narzędzie służące do tworzenia nowoczesnych i spersonalizowanych sklepów internetowych.

VIRTUEMART

Platforma typu e-commerce, umożliwiająca zbudowanie sklepu internetowego w połączeniu z systemem zarządzania treścią Joomla.

Shoplo

Platforma sklepowa Shoplo umożliwia proste i w miarę przystępne cenowo założenie własnego sklepu internetowego.

Shoper

Dobra alternatywa dla początkujących sklepów internetowych – bardzo prosta obsługa i funkcjonalność.

Click Shop

Click Shop, to komercyjne oprogramowanie służące do zarządzania sklepem internetowym. Duży zakres „skórek” do wyboru.

dlaczego my i prestashop?

Tworzenie, projektowanie, budowa, zakładanie wdrożenie sklepów internetowych opartych na Presta Shop, jest jak szycie garnituru na miarę. Przygotowany przez fachowca projekt wymaga dokładnego skrojenia, a następnie połączenia wszystkich elementów w perfekcyjną całość. To właśnie wtedy projekt zyskuje rzeczywisty, funkcjonalny charakter. Jeśli oczekujesz wysokiej jakości usług w zakresie tworzenia sklepów internetowych na PrestaShop, skontaktuj się własnie z Weblogistics. Otrzymasz  profesjonalny, najwyższej jakości e-sklep skrojony na miarę!

Presta Shop - PrestaShop - sklepy internetowe -budowa, tworzenie, wdrażanie, zakładanie, projektowanie

liczby w praktyce
Tyle sklepów internetowych zaprojektowało i zbudowało Weblogistics dla naszych Klientów:
85
WooCommerce
37
Shoplo
30
Shoper
15
Click Shop
25
Magento
40
PrestaShop
14
VirtueMart

siedziba firmy

Opisz nam swój pomysł a my przygotujemy dla Ciebie bezpłątną analizę i wycenę.
  • Zakładanie e-sklepów www
  • Pozycjonowanie stron www
  • Budowa aplikacji mobilnych

Telefon:  +48 512-732-250

E-mail: office@weblogistics.pl

WWW: www.weblogistics.pl