pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne

Co zrobić, żeby dobrze wypaść w wynikach wyszukiwania związanych z lokalnymi frazami kluczowymi? Najlepiej skontaktuj się z Weblogistics!

Pozycjonowanie lokalne to proces reklamowania strony internetowej w wyszukiwarce Google, mający na celu umieszczenie jej jak najwyżej w wynikach wyszukiwania na frazy kluczowe, związane bezpośrednio z określonym serwisem i lokalizacją (np. salon fryzjerski Wrocław, Logopeda Warszawa, Ortopeda Gdańsk).

Przychodnia stomatologiczna, serwis samochodowy, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny, sushi bar - szukając każdego z tych miejsc najczęściej chcemy wybrać kompromis między: blisko, tanio i dobrze. Google kilka lat temu utworzyło specjalny mechanizm, dzięki któremu na podstawie naszej lokalizacji sugerowane są nam miejsca znajdujące się w naszej okolicy, jednocześnie najbardziej polecane przez innych internautów. Co zrobić, żeby dobrze wypaść w wynikach wyszukiwania związanych z lokalnymi frazami kluczowymi - czyli w pozycjonowaniu lokalnym?

Tylko metody "White Hat SEO"

White Hat SEO to działania zgodne z wytycznymi wyszukiwarki Google. Idą za tym wartościowe treści, stałe aktualizowanie strony i wysokiej jakości backlinki na przykład w postaci wartościowego zaplecza.

Bezpłatny monitoring

W ramach usługi pozycjonowania klient dostaje bezpłatny dostęp do monitoringu, dzięki któremu w każdej chwili może sprawdzić pozycje w Google swoich fraz kluczowych.

Rozliczenie za efekty

Najatrakcyjniejszym dla klienta stosowanym modelem rozliczeń jest płatność dopiero za efekty pozycjonowania, czyli za to, na którym miejscu znajduje się strona na pozycjonowaną frazę. Zasada jest prosta, ponieważ płaci się tylko jak są efekty. Im lepsze efekty, tym większa jest stawka za słowo kluczowe. Zazwyczaj każde słowo jest inaczej wyceniane.

Najnowsze projekty

W czym możemy pomóc?

Napisz jaką stronę internetową mamy dla Ciebie wypozycjonować i na jakie frazy kluczowe (słowa kluczowe możemy dobrać sami poprzez szczegółową analizę na życzenie klienta).

Opinie Klientów

Fields marked with an * are required