KIM JESTEŚMY I CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Sama obecność w Internecie to nie wszystko – trzeba jeszcze dać się znaleźć potencjalnemu Klientowi.

Jesteśmy firmą, która podąża z duchem czasu, w każdym momencie poszukując nowych rozwiązań w dziedzinach, którymi się zajmujemy i pasjonujemy – dlatego też na bieżąco wdrażamy w naszych projektach nowe trendy, stosujemy zawsze aktualne oprogramowanie, oraz zwracamy ogromną uwagę na dopasowanie designu stron www i ich funkcjonalności do charakteru poszczególnych firm.

…Naszą pracę opieramy na zasadach partnerstwa – dążymy do nawiązania z Klientem trwałej i pełnej wzajemnego zaufania relacji.

Dotyczy to zarówno tworzenia serwisów Internetowych dla małych i dużych przedsiębiorstw, wysokiej jakości usług pozycjonowania i promocji w Internecie, budowy zaawansowanych aplikacji mobilnych, jak i wszelkich działań planowania oraz realizacji kompleksowych kampanii e-marketingowych.

Agencja interaktywna Weblogistics to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w marketingu internetowym, doskonale orientujących się w najnowszych trendach i mających za sobą zakończoną sukcesami realizację niezliczonych kampanii promocyjnych w sieci. Duża ilość powołanych do życia projektów i przeprowadzonych akcji oraz zadowolenie dotychczasowych klientów są dla nas najlepszą rekomendacją. Sprawnie posługujemy się nowoczesnymi narzędziami z zakresu promocji i reklamy w Internecie, a naszym celem jest przede wszystkim rozwój biznesu naszych klientów.

Realizujemy wszystkie usługi związane z reklamą internetową: od tworzenia stron www i budowy aplikacji mobilnych, przez kampanie e-marketingowe, aż po skuteczne pozycjonowanie.

Naszą pracę opieramy na zasadach partnerstwa – dążymy do nawiązania z klientem trwałej i pełnej wzajemnego zaufania relacji. Dzięki takiemu podejściu obie strony odnoszą korzyści, a satysfakcja naszych Klientów jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także gwarancją owocnej współpracy w przyszłości. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu: biuro.weblogistics@gmail.com
bądź tel. 512-732-250.

SPECJALIZACJE:
APLIKACJE MOBILNE
Nasz zespół programistyczny tworzy intuicyjne aplikacje mobilne na urządzenia mobilne - iOS, Android, Windows.
BUDOWA STRON
Zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem stron oraz sklepów internetowych, budowaniem i promowaniem wizerunku firm w sieci.
E-MARKETING
Specjaliści z Weblogistics najpierw dokładnie analizują sytuację Państwa przedsiębiorstwa i jego otoczenia, a dopiero później dobierają odpowiednie działania z zakresu e-marketingu.
POZYCJONOWANIE
Pozycjonowanie stron www, dostosowane do rodzaju prowadzonej działalności i konkretnych potrzeb firmy. Oferujemy skuteczną i efektywną usługę pozycjonowania Twojej strony www.
KONTAKT Z WEBLOGISTICS
Sprawdź, jak możemy pomóc Twojej firmie
Marcin Skalski
Marcin Skalski
CEO & Founder
+48512732250

Telefon

+48 512-732-250

ADRES

Wa-wa, Korzeniowa 5/2

E-mail

biuro.weblogistics@gmail.com

WWW

www.weblogistics.pl

5 (100%) 1 vote