e-marketing

E-marketing - kompleksowe kampanie

Jesteśmy świadomi, jak wielka siła tkwi w reklamie internetowej oraz jak precyzyjny jest jej zasięg i jak wielkie zyski może ona przynieść naszym Klientom.

Kompleksowe kampanie

E-marketing ma niebagatelny wpływ na efekty wszystkich Twoich działań w sieci, począwszy od usługi pozycjonowania i Google AdWords, poprzez kreowanie ruchu na Twojej witrynie firmowej, a skończywszy na obecności w wszelkiego rodzaju serwisach informacyjnych, branżowych czy społecznościowych.

Nie ma nic odkrywczego w stwierdzeniu, że Internet to najszybsze medium komunikacyjne w historii. Jest to także najszybciej zmieniające się medium i jednocześnie najbardziej wymagające. Każdego dnia powstają tysiące nowych witryn, poszukiwane są miliony informacji, wymieniane są setki opinii i uwag. Bardzo często tematy poruszane w mediach tradycyjnych mają swój początek właśnie w sieci. A ona nie zna granic – ani lokalizacyjnych, ani czasowych. Co więcej, Internet wpływa w coraz większym stopniu na decyzje zakupowe internautów -  potencjalnych odbiorców Twoich produktów lub usług.

e-marketing

Tradycyjne działania PR mogą okazać się już niewystarczające dla Twojej firmy. Internet rządzi się bowiem swoimi prawami, wobec czego strategia PR w Internecie wymaga osobnej analizy i osobnych narzędzi. Nie chodzi tu tylko o przygotowywanie specjalnych informacji prasowych dla mediów internetowych lub prowadzenie wirtualnego biura prasowego. Chodzi tu o całe spektrum działań e-marketingowych, dzięki którym możesz rozwijać bezpośrednie relacje z Twoimi potencjalnymi Klientami.

Twoja firma widoczna w Internecie

Zaistnienie przedsiębiorstwa w świecie Internetu wymaga zastosowań adekwatnych do charakteru działalności usług e-marketingowych. Wykorzystywane przez nas działania reklamowe w Internecie są obecnie najbardziej efektywnymi proporcjonalnie do ceny sposobami na zdobycie nowych odbiorców i klientów oraz zwiększenie prestiżu reprezentowanej marki. Skontaktuj się z naszymi ekspertami po bezpłatną analizę.

Sumienna i rzetelna współpraca

Zależy nam na sumiennej i rzetelnej współpracy z naszymi Klientami. Wiemy, że długotrwała kooperacja możliwa jest tylko przy obustronnym zaufaniu i szacunku. Z tego względu dewizą naszej firmy jest strategia win - win (wygrana - wygrana), która gwarantuje zapewnienie korzyści dla każdej ze stron. Jeżeli Twoja firma dzięki współpracy z Weblogistics osiągnie sukces, to i my dzięki temu wygramy.

e-marketing

Weblogistics tworzą eksperci e-marketingu i reklamy od wielu lat związani z branżą interaktywną. Nasi specjaliści posiadają bogatą wiedzę z zakresu marketingu internetowego, którą wielokrotnie prezentowali na różnych szkoleniach i konferencjach w roli prelegentów oraz w specjalistycznej prasie branżowej. Tysiące godzin spędzonych na rozmowach z Klientami na temat reklamy w Internecie, setki skutecznych kampanii promocyjnych i niezliczona ilość wymienionych wiadomości e-mail sprawiły, że doskonale znamy potrzeby naszych Klientów. Wiemy jak dostarczyć efektywne narzędzia promocji, które przyczynią się do rozwoju Twojej firmy.

173

Stworzonych stron internetowych

58

Pozycjonowanych stron

41

Zbudowanych sklepów www

11

Stworzonych aplikacji mobilnych

82

Kampanii AdWords i Social Media

225

Kampanii e-marketingowych

Nasze projekty

W czym możemy pomóc?

Podaj swoją stronę internetową a my przygotujemy najkorzystniejszą analizę kampanii e-marketingowej dostosowanej do Twojej firmy.

Opinie Klientów

Fields marked with an * are required