KAMPANIE E-MARKETINGOWE

Kampanie
Prowadzone począwszy od usługi pozycjonowania i Google AdWords, poprzez kreowanie ruchu na Twojej witrynie firmowej, a skończywszy na obecności w wszelkiego rodzaju serwisach informacyjnych, branżowych czy społecznościowych.
Eksperci
Nasi eksperci z Weblogistics posiadają bogatą wiedzę z zakresu marketingu internetowego, którą wielokrotnie prezentowali na różnych szkoleniach i konferencjach w roli prelegentów oraz w specjalistycznej prasie branżowej. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.
ll
Doświadczenie
Tysiące godzin spędzonych na rozmowach z przedstawicielami firm na temat reklamy w Internecie, setki skutecznych kampanii promocyjnych i niezliczona ilość wymienionych wiadomości e-mail sprawiły, iż doskonale znamy potrzeby naszych Klientów.
0
Pozycjonowanych Fraz
0
Zbudowanych Stron WWW
0
Kampanii Google AdWords
0
Kampanii Social Media

DLACZEGO MY?

Pozycjonowanie Stron
Firma Weblogistics oferuje usługę skutecznego pozycjonowania stron www, a co za tym idzie – wzrost sprzedaży i pozycję lidera w branży.
Budowa stron www
Wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom przedsiębiorców, oferując wysokiej jakości usługę tworzenia stron intranetowych od A do Z.
Budowa Sklepów
Tworzymy funkcjonalne i zoptymalizowane pod Klienta sklepy internetowe. Stawiamy na intuicyjność, funkcjonalność i nowoczesny design strony.
Aplikacje Mobilne
Nasz zespół tworzy oprogramowanie na urządzenia mobilne z prawdziwą pasją i zaangażowaniem - obsługujemy systemy: iOS, Android, Windows.
Google AdWords
Kampanie Google AdWords to najszybsza forma promocji w Internecie, a nasza firma doskonale wie jak je skutecznie maksymalizować.
Kampanie Social Media
Reklama sponsorowana na Facebooku i YouTube (Pre-Roll) – optymalizacja i dobór targetu, prowadzenie profili społecznościowych.
01.

Analiza Marki

Strategia PR w Internecie wymaga osobnej analizy i osobnych narzędzi. Chodzi tu o całe spektrum działań e-marketingowych, dzięki którym możesz rozwijać bezpośrednie relacje z Twoimi potencjalnymi Klientami. 
02.

Dobór Reklamy

Internet rządzi się bowiem swoimi prawami, wobec czego strategia PR w Internecie wymaga stosowania odpowiednio dobranych narzędzi. Chodzi tu o całe spektrum działań e-marketingowych wpływających na rozwój Twojej marki.
03.

Start Kampanii

Wykorzystywane przez nas działania reklamowe w Internecie są obecnie najbardziej efektywnymi sposobami na zdobycie nowych odbiorców oraz zwiększenie prestiżu reprezentowanej marki.

REKLAMA W INTERNECIE

Jesteśmy świadomi, jak wielka siła tkwi w reklamie internetowej oraz jak precyzyjny jest jej zasięg i jak wielkie zyski może ona przynieść naszym Klientom. Kompleksowe kampanie E-marketing ma niebagatelny wpływ na efekty wszystkich Twoich działań w sieci, począwszy od usługi pozycjonowania i Google AdWords, poprzez kreowanie ruchu na Twojej witrynie firmowej, a skończywszy na obecności w wszelkiego rodzaju serwisach informacyjnych, branżowych czy społecznościowych.

Nie ma nic odkrywczego w stwierdzeniu, że Internet to najszybsze medium komunikacyjne w historii. Jest to także najszybciej zmieniające się medium i jednocześnie najbardziej wymagające. Każdego dnia powstają tysiące nowych witryn, poszukiwane są miliony informacji, wymieniane są setki opinii i uwag. Bardzo często tematy poruszane w mediach tradycyjnych mają swój początek właśnie w sieci. A ona nie zna granic – ani lokalizacyjnych, ani czasowych. Co więcej, Internet wpływa w coraz większym stopniu na decyzje zakupowe internautów – potencjalnych odbiorców Twoich produktów lub usług.

Tradycyjne działania PR mogą okazać się już niewystarczające dla Twojej firmy. Internet rządzi się bowiem swoimi prawami, wobec czego strategia PR w Internecie wymaga osobnej analizy i osobnych narzędzi. Nie chodzi tu tylko o przygotowywanie specjalnych informacji prasowych dla mediów internetowych lub prowadzenie wirtualnego biura prasowego. Chodzi tu o całe spektrum działań e-marketingowych, dzięki którym możesz rozwijać bezpośrednie relacje z Twoimi potencjalnymi Klientami.

Efektywność
Zaistnienie firmy w świecie Internetu wymaga zastosowań promocyjnych adekwatnych do charakteru działalności. Wykorzystywane przez nas działania reklamowe w Internecie są obecnie najbardziej efektywnymi proporcjonalnie do ceny sposobami na zdobycie nowych odbiorców i Klientów oraz zwiększenie prestiżu reprezentowanej marki.
Współpraca
Zależy nam na sumiennej i rzetelnej współpracy z naszymi Klientami. Wiemy, że długotrwała kooperacja możliwa jest tylko przy obustronnym zaufaniu i szacunku. Z tego względu dewizą naszej firmy jest strategia win - win (wygrana - wygrana), która gwarantuje zapewnienie korzyści dla każdej ze stron. Jeżeli Twoja firma dzięki współpracy z nami osiągnie sukces, to i my jesteśmy wygranymi.
Doświadczenie
Wiemy jak dostarczyć efektywne narzędzia promocji, które przyczynią się do rozwoju Twojej firmy. Tysiące godzin spędzonych na rozmowach z Klientami na temat reklamy w Internecie, setki skutecznych kampanii promocyjnych i niezliczona ilość wymienionych wiadomości e-mail sprawiły, że doskonale znamy potrzeby naszych Klientów.
Analiza
Tradycyjne działania PR mogą okazać się już niewystarczające dla Twojej firmy. Internet rządzi się bowiem swoimi prawami, wobec czego strategia PR w Internecie wymaga osobnej analizy i osobnych narzędzi. Chodzi tu o całe spektrum działań e-marketingowych, dzięki którym możesz rozwijać bezpośrednie relacje z Twoimi potencjalnymi Klientami.
tworzenie stron internetowych
SZUMISIE
Szumiące Misie

Kiedy zaczynaliśmy na Polskim rynku, Weblogistics stworzyło dla nas piękną stronę internetową oraz podjęło się usługi pozycjonowania zakończonej sukcesem. Obecnie działamy już w 13 krajach na świecie a Weblogistics dalej promuje kochane przez wszystkie dzieci i ich rodziców – Szumisie.

Oceń naszą Firmę
budowa stron internetowych
PORADNIA CHORÓB STOPY
Ortopedia i Chirurgia

Firma Weblogistics wypromowała po 1 roku trwania naszej umowy ponad 50 słów kluczowych do ścisłego Top 5 w Google. Obecnie po 4 latach naszej współpracy pozycjonujemy już razem ponad 200 słów kluczowych i staliśmy się liderem w naszej branży na rynku internetowym.

Oceń naszą Firmę
tworzenie stron www
NUTRILABO
Witaminy i Suplementy

Wzrost sprzedaży o 250% powinien być najlepszą rekomendacją usługi pozycjonerskiej firmy Weblogistics. Zaczynaliśmy na rynku Polski, a obecnie z sukcesami działamy również na rynku Brytyjskim i Niemieckim, oczywiście przy współpracy z Weblogistics.

5 (100%) 1 vote
Adres

Warszawa-Wesoła 05-077
ul. Korzeniowa 5/2

Telefon

Tel.: +48 506-241-524

E-MAIL

biuro.weblogistics@gmail.com
www.weblogistics.pl

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: zamknięte
Niedziela: zamknięte

5 (100%) 3 votes