GOOGLE ADWORDS

Google AdWords – system reklamowy Google pozwalający na wyświetlanie reklam w wynikach wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense (sprzedawany w modelu CPC, CPM i CPA). W skład naszej usługi reklamowej w ramach promocji Google AdWords wchodzą: linki sponsorowane, reklama banerowa, Google shopping, remarketing i YouTube – preroll.

LINKI SPONSOROWANE

Główną ich zaletą jest prawie natychmiastowy efekt – poprawnie przygotowana reklama wyświetla się w wyszukiwarce w niedługim czasie po uruchomieniu kampanii.

GOOGLE SHOPPING

Połączenie kampanii AdWords z dokładnymi danymi na temat bazy towarów w Twoim sklepie internetowym. Zdjęcie produktu dodatkowo skłania internautę ku wejściu na Twoją stronę www.

REMARKETING

Google Remarketing polega na wyświetlaniu reklamy tylko tym osobom, które odwiedziły już naszą stronę internetową, a więc były zainteresowane naszą ofertą.

YOUTUBE PRE-ROLL

Reklama w postaci krótkich filmów reklamowych, bardzo atrakcyjne warunki cenowe stosunkowo do mocy przekazu. Idealna forma reklamy dla firm, które pragną aby ich marka stała się rozpoznawalna.

DLACZEGO WEBLOGISTICS

Kampanie Google AdWords to najszybsza forma promocji w Internecie. W Weblogistics wiemy, jak je prowadzić. Pracują u nas najlepsi specjaliści w Polsce. Optymalizujemy kampanie w ten sposób, aby klienci docierali do Państwa firmy, a nie do konkurencji. Przygotujemy reklamę, która pozwoli zaistnieć Państwa firmie nie tylko w sieci – dziesiątki zrealizowanych kampanii zobowiązują.

PODOBA CI SIĘ ?

OPINIE KLIENTÓW

tworzenie stron internetowych
SZUMISIE
Szumiące Misie

Kiedy zaczynaliśmy na Polskim rynku, Weblogistics stworzyło dla nas piękną stronę internetową oraz podjęło się usługi pozycjonowania zakończonej sukcesem. Obecnie działamy już w 13 krajach na świecie a Weblogistics dalej promuje kochane przez wszystkie dzieci i ich rodziców – Szumisie.

budowa stron internetowych
PORADNIA CHORÓB STOPY
Ortopedia i Chirurgia

Firma Weblogistics wypromowała po 1 roku trwania naszej umowy ponad 50 słów kluczowych do ścisłego Top 5 w Google. Obecnie po 4 latach naszej współpracy pozycjonujemy już razem ponad 200 słów kluczowych i staliśmy się liderem w naszej branży na rynku internetowym.

tworzenie stron www
NUTRILABO
Witaminy i Suplementy

Wzrost sprzedaży o 250% powinien być najlepszą rekomendacją usługi pozycjonerskiej firmy Weblogistics. Zaczynaliśmy na rynku Polski, a obecnie z sukcesami działamy również na rynku Brytyjskim i Niemieckim, oczywiście przy współpracy z Weblogistics.

NASI KLIENCI

Zalety kampanii Google AdWords

…Krótki czas oczekiwania na efekty, pełna kontrola nad przebiegiem i kosztami kampanii, gwarancja emisji reklamy, możliwość różnicowania przekazu ze względu na profil, nie wymaga ingerencji w strukturę witryny…

Kontakt

Adres:
Warszawa-Wesoła,
ul. Korzeniowa 5/2,
05-077 Polska

Telefon: +48 506-241-524

bb

Strona www: weblogistics.pl

Email: office@weblogistics.pl

social