Kampanie Google AdWords wchodzą: linki sponsorowane, reklama banerowa, Google shopping, remarketing i YouTube - preroll

Efektywne kampanie Google AdWords - linki sponsorowane, reklama banerowa, Google shopping, remarketing, YouTube pre-roll

Google AdWords – system reklamowy Google pozwalający na wyświetlanie reklam w wynikach wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense (sprzedawany w modelu CPC, CPM i CPA).

W skład naszej usługi reklamowej w ramach promocji Google AdWords wchodzą: linki sponsorowane, reklama banerowa, Google shopping, remarketing i YouTube - preroll.

Kampanie Google AdWords to najszybsza forma promocji w Internecie. W Weblogistics wiemy, jak je prowadzić. Pracują u nas najlepsi specjaliści w Polsce. Optymalizujemy kampanie w ten sposób, aby klienci docierali do Państwa firmy, a nie do konkurencji. Przygotujemy reklamę, która pozwoli zaistnieć Państwa firmie nie tylko w sieci – dziesiątki zrealizowanych kampanii zobowiązują.

Zalety kampanii/reklamy AdWords: Krótki czas oczekiwania na efekty, Pełna kontrola nad przebiegiem i kosztami kampanii, Gwarancja emisji reklamy, Możliwość różnicowania przekazu ze względu na profil, Nie wymaga ingerencji w strukturę witryny.

Linki sponorowane

Earn a positive ROI through our PPC search advertising. Spend money wisely and use the most targeted and cost effective form of advertising.

Google shopping

Google shopping - połączenie kampanii AdWords z dokładnymi danymi na temat bazy towarów w Twoim sklepie internetowym. Zdjęcie produktu dodatkowo skłania internautę ku wejściu na Twoją stronę www.

Remarketing

Need to generate awareness about your brand, product or service? We’ll develop a social advertising strategy aimed to meet KPIs and your targets.

YouTube pre-roll

YouTube preroll - reklama w postaci krótkich filmów reklamowych, bardzo atrakcyjne warunki cenowe stosunkowo do mocy przekazu. Idealna forma reklamy dla firm, które pragną aby ich marka stała się rozpoznawalna.

W skład naszej usługi reklamowej w ramach promocji Google AdWords wchodzą: linki sponsorowane, reklama banerowa, Google shopping, remarketing i YouTube pre-roll.

Najnowsze projekty

W czym możemy pomóc?

Podaj swoją stronę internetową i napisz jakie rodzaje kampanii Google AdWords mamy dla Ciebie przeanalizować oraz wycenić.

Opinie Klientów

Fields marked with an * are required