GOOGLE ADWORDS

Google AdWords – system reklamowy Google pozwalający na wyświetlanie reklam w wynikach wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense (sprzedawany w modelu CPC, CPM i CPA). W skład naszej usługi reklamowej w ramach promocji Google AdWords wchodzą: linki sponsorowane, reklama banerowa, Google shopping, remarketing i YouTube – preroll.

LINKI SPONSOROWANE

Główną ich zaletą jest prawie natychmiastowy efekt – poprawnie przygotowana reklama wyświetla się w wyszukiwarce w niedługim czasie po uruchomieniu kampanii.

GOOGLE SHOPPING

Połączenie kampanii AdWords z dokładnymi danymi na temat bazy towarów w Twoim sklepie internetowym. Zdjęcie produktu dodatkowo skłania internautę ku wejściu na Twoją stronę www.

REMARKETING

Google Remarketing polega na wyświetlaniu reklamy tylko tym osobom, które odwiedziły już naszą stronę internetową, a więc były zainteresowane naszą ofertą.

YOUTUBE PRE-ROLL

Reklama w postaci krótkich filmów reklamowych, bardzo atrakcyjne warunki cenowe stosunkowo do mocy przekazu. Idealna forma reklamy dla firm, które pragną aby ich marka stała się rozpoznawalna.

Presta Shop - prestashop - sklepy internetowe -budowa, tworzenie, wdrażanie, zakładanie, projektowanie

DLACZEGO WEBLOGISTICS

Kampanie Google AdWords to najszybsza forma promocji w Internecie. W Weblogistics wiemy, jak je prowadzić. Pracują u nas najlepsi specjaliści w Polsce. Optymalizujemy kampanie w ten sposób, aby klienci docierali do Państwa firmy, a nie do konkurencji. Przygotujemy reklamę, która pozwoli zaistnieć Państwa firmie nie tylko w sieci – dziesiątki zrealizowanych kampanii zobowiązują.

PODOBA CI SIĘ ?

OPINIE KLIENTÓW

tworzenie stron internetowych
SZUMISIE
Szumiące Misie

Kiedy zaczynaliśmy na Polskim rynku, Weblogistics stworzyło dla nas piękną stronę internetową oraz podjęło się usługi pozycjonowania zakończonej sukcesem. Obecnie działamy już w 13 krajach na świecie a Weblogistics dalej promuje kochane przez wszystkie dzieci i ich rodziców – Szumisie.

Oceń naszą Firmę
budowa stron internetowych
PORADNIA CHORÓB STOPY
Ortopedia i Chirurgia

Firma Weblogistics wypromowała po 1 roku trwania naszej umowy ponad 50 słów kluczowych do ścisłego Top 5 w Google. Obecnie po 4 latach naszej współpracy pozycjonujemy już razem ponad 200 słów kluczowych i staliśmy się liderem w naszej branży na rynku internetowym.

Oceń naszą Firmę
tworzenie stron www
NUTRILABO
Witaminy i Suplementy

Wzrost sprzedaży o 250% powinien być najlepszą rekomendacją usługi pozycjonerskiej firmy Weblogistics. Zaczynaliśmy na rynku Polski, a obecnie z sukcesami działamy również na rynku Brytyjskim i Niemieckim, oczywiście przy współpracy z Weblogistics.

5 (100%) 1 vote

NASI KLIENCI

Zalety kampanii Google AdWords

…Krótki czas oczekiwania na efekty, pełna kontrola nad przebiegiem i kosztami kampanii, gwarancja emisji reklamy, możliwość różnicowania przekazu ze względu na profil, nie wymaga ingerencji w strukturę witryny…

Kontakt

Adres:
Warszawa-Wesoła,
ul. Korzeniowa 5/2,
05-077 Polska

Telefon: +48 506-241-524

bb

Strona www: weblogistics.pl

Email: biuro.weblogistics@gmail.com

social

Oceń naszą Firmę