Administracja stron internetowych www

Pełna i profesjonalna administracja stron internetowych (www)

W dzisiejszych czasach samo stworzenie strony internetowej, nie jest wystarczającym krokiem by skutecznie działać w Internecie.

Stale rosnąca konkurencja sprawia że prowadząc - czy to witrynę firmową czy prywatną, musimy zadbać o jej treść, wdrożyć skuteczne i sprawdzone rozwiązania, zapewnić funkcjonalności które sprawią, że odwiedzający użytkownicy będą korzystać z naszych produktów i usług, a kontrahenci będą postrzegać nas jako profesjonalnych partnerów biznesowych. Nie możemy również zapomnieć o zagwarantowaniu bezpieczeństwa zarówno dla naszej strony internetowej jak i osób ją odwiedzających.

W zależności od rodzaju posiadanej witryny, publikowanych na niej materiałów oraz prowadzonych działań proces zarządzania stroną to zadanie wymagające od nas dużego zaangażowania, poświęcenia czasu (najczęściej własnego) oraz poniesienia dodatkowych kosztów, w sytuacji gdy mówimy o zatrudnieniu dodatkowego pracownika, którego głównym zadaniem będzie administracja witryną 24/h.

Administrowanie stroną internetową polega między innymi na przejęciu obowiązków związanych z opieką nad stroną, takich jak zapewnienie ciągłego i poprawnego funkcjonowania strony, wykonywanie kopii zapasowych całości serwisu www, aktualizacje treści (contentu) strony, opieka nad hostingiem i mailingiem witryny internetowej.

Administracja stron internetowych www

Uzupełnianie contentu i optymalizacja SEO

Zapewnienie aktualnych treści na stronie internetowej w wielu przypadkach może być czasochłonne i wymagać specjalistycznej wiedzy. Proponujemy usługę, w ramach której przejmujemy od Klienta obowiązek administrowania stroną internetową. Zamiast samodzielnie męczyć się z aktualizacjami strony internetowej, Państwo przesyłają nam materiały, a my zajmujemy ich optymalizacją oraz profesjonalnym przygotowaniem i umieszczeniem na Państwa stronie www.

Dodawanie contentu

Optymalizacja SEO treści

Opieka nad hostingiem

Opieka 24/7 - bezpieczeństwo

Our case studies

See all projects

Administrując strony internetowe, przejmujemy obowiązki związane z jej funkcjonowaniem. Zapewniamy stabilność i ciągłość działania witryny, dbając o jej bezpieczeństwo i atrakcyjność.

W czym możemy pomóc?

Podaj proszę zakres usługi administracyjnej a my ją dla Ciebie wycenimy.

Opinie Klientów

Fields marked with an * are required