administracja stron www
W dzisiejszych czasach samo stworzenie strony internetowej, nie jest wystarczającym krokiem by skutecznie działać w Internecie.

Proponujemy usługę, w ramach której przejmujemy od Klienta obowiązek administrowania stroną internetową. Zapewniamy stabilność i ciągłość działania witryny, dbając o jej bezpieczeństwo i atrakcyjność.

dlaczego Weblogistics
Wieloletnie
Doświadczenie
Doskonała
Obsługa
Partnerska
Współpraca
Pełne
Bezpieczeństwo
Zapewnienie aktualnych treści na stronie internetowej w wielu przypadkach może być czasochłonne i wymagać specjalistycznej wiedzy.

więcej o usłudze

W dzisiejszych czasach samo stworzenie strony internetowej, nie jest wystarczającym krokiem by skutecznie działać w Internecie. Stale rosnąca konkurencja sprawia że prowadząc – czy to witrynę firmową czy prywatną, musimy zadbać o jej treść, wdrożyć skuteczne i sprawdzone rozwiązania, zapewnić funkcjonalności które sprawią, że odwiedzający użytkownicy będą korzystać z naszych produktów i usług, a kontrahenci będą postrzegać nas jako profesjonalnych partnerów biznesowych.

 

Nie możemy również zapomnieć o zagwarantowaniu bezpieczeństwa zarówno dla naszej strony internetowej jak i osób ją odwiedzających. W zależności od rodzaju posiadanej witryny, publikowanych na niej materiałów oraz prowadzonych działań proces zarządzania stroną to zadanie wymagające od nas dużego zaangażowania, poświęcenia czasu (najczęściej własnego) oraz poniesienia dodatkowych kosztów, w sytuacji gdy mówimy o zatrudnieniu dodatkowego pracownika, którego głównym zadaniem będzie administracja witryną 24/h.

 

Administrowanie stroną internetową polega między innymi na przejęciu obowiązków związanych z opieką nad stroną, takich jak: zapewnienie ciągłego i poprawnego funkcjonowania strony, wykonywanie kopii zapasowych całości serwisu www, aktualizacje treści (contentu) strony, opieka nad hostingiem i mailingiem witryny internetowe, uzupełnianie contentu i optymalizacja SEO. Zapewnienie aktualnych treści na stronie internetowej w wielu przypadkach może być czasochłonne i wymagać specjalistycznej wiedzy. Proponujemy usługę, w ramach której przejmujemy od Klienta obowiązek administrowania stroną internetową.

 

Zamiast samodzielnie męczyć się z aktualizacjami strony internetowej, Państwo przesyłają nam materiały, a my zajmujemy ich optymalizacją oraz profesjonalnym przygotowaniem i umieszczeniem na Państwa stronie www. Administrując strony internetowe, przejmujemy obowiązki związane z jej funkcjonowaniem. Zapewniamy stabilność i ciągłość działania witryny, dbając o jej bezpieczeństwo i atrakcyjność.

55
STRONY FIRMOWE
40
SKLEPY WWW
13
FORA
11
BLOGI
opinie naszych Klientów
tworzenie stron internetowych
SZUMISIE
Szumiące Misie

Kiedy zaczynaliśmy na Polskim rynku, Weblogistics stworzyło dla nas piękną stronę internetową oraz podjęło się usługi pozycjonowania zakończonej sukcesem. Obecnie działamy już w 13 krajach na świecie a Weblogistics dalej promuje kochane przez wszystkie dzieci i ich rodziców – Szumisie.

Oceń naszą Firmę
budowa stron internetowych
PORADNIA CHORÓB STOPY
Ortopedia i Chirurgia

Firma Weblogistics wypromowała po 1 roku trwania naszej umowy ponad 50 słów kluczowych do ścisłego Top 5 w Google. Obecnie po 4 latach naszej współpracy pozycjonujemy już razem ponad 200 słów kluczowych i staliśmy się liderem w naszej branży na rynku internetowym.

Oceń naszą Firmę
tworzenie stron www
NUTRILABO
Witaminy i Suplementy

Wzrost sprzedaży o 250% powinien być najlepszą rekomendacją usługi pozycjonerskiej firmy Weblogistics. Zaczynaliśmy na rynku Polski, a obecnie z sukcesami działamy również na rynku Brytyjskim i Niemieckim, oczywiście przy współpracy z Weblogistics.

5 (100%) 1 vote

formularz kontaktowy

Oceń naszą Firmę